Suche zabudowy

Suche zabudowy Kraków – montaż płyt gk Gdańsk / Warszawa / Polska

 

Firma Tomexbud oferuje Państwu kompletne suche zabudowy używając jedynie najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Gwarantuje to zadowolenie Klientów, jak również w pełni profesjonalną realizację każdego projektu od A do Z. Suche zabudowy wykonujemy w blokach mieszkalnych, biurach i innych budynkach komercyjnych.

W ramach tej usługi wykonujemy, między innymi: mocowanie płyt gipsowo-kartonowych (G-K), szpachlowanie, szlifowanie, odkurzanie pod grunt, montaż ścian wewnętrznych oraz działowych, przedścianki, dekoracyjne sufity, zabudowy poddaszy oraz wiele innych. Firma Tomex realizuje projekty ogólnobudowlane na terenie całej Polski – w  miastach takich jak: Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Kraków, Poznań, Wrocław i pozostałych miejscowościach w Polsce.

Montaż płyt gk Kraków

Płyty gipsowo-kartonowe pozwalają tworzyć zabudowy z suchych tynków. Jest to idealna opcja zamiast tradycyjnych tynków. Nasi specjaliści oferują Państwu montaż płyt gk na ścianach murowanych podczas stawiania nowych budynków, jak również podczas remontów powierzchni komercyjnych takich jak biura. Są one tez dobrą alternatywą dla tynków tradycyjnych w domach i mieszkaniach. Montujemy płyty gipsowe na stelażu zarówno na nowych i starych ścianach murowanych.

Monter suchej zabudowy Kraków

W naszej firmie korzystamy z usług profesjonalnych specjalistów od montażu suchych tynków. Nasz monter suchej zabudowy posiada odpowiednie doświadczenie i umiejętności do wykonywania kompleksowego zakresu prac. Zarówno dla Klientów indywidualnych, jak też dla firm oferujemy następujące usługi: montaż płyt gipsowo-kartonowych, montaż płyt gk na stelażu, montowanie płyt gipsowych na klej, stawianie ścianek działowych, montaż sufitów podwieszanych Armstrong i Hunter Douglass, montaż kasetonów i wiele innych usług.

Montaż ścianek działowych

Oferujemy profesjonalny, szybki i kompleksowy montaż ścianek działowych przy remontach domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak również remontach biur, sklepów, galerii handlowych, bloków mieszkalnych i innych budynków użyteczności publicznej. Ścianki działowe montujemy jedynie z płyt g-k najwyższej jakości. W zależności od wymagań jesteśmy w stanie wykonać ścianki działowe na stelażu, z elementami łukowymi i innymi nietypowymi elementami.

Montaż sufitów podwieszanych Kraków

Wykonujemy również montaż sufitów podwieszanych, jak również systemów sufitowych Armstrong oraz Hunter Douglass. Pozwala nam to na atrakcyjne i szybkie wykończenie wnętrz biur, apartamentów, sklepów, galerii handlowych, magazynów, innych pomieszczeń komercyjnych, ale też domów i mieszkań.