Malowanie ścian i mieszkań Kraków – usługi malarskie Gdańsk / Warszawa/ cała Polska

 

Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi malarskie dla Klientów indywidualnych, jak również dla firm. Specjalizujemy się w malowaniu i dekoracji domów, mieszkań, biur i innych pomieszczeń oraz budynków użyteczności publicznej.

Malowanie ścian, mieszkań i biur realizujemy w całej Polsce, a w szczególności w miastach takich jak: Kraków, Katowice, Chorzów, Rzeszów, Lublin, Warszawa, Łódź, Opole, Wrocław, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Gdynia, Szczecin, jak również w ich okolicach.

Profesjonalny malarz / tapeciarz Kraków

Posiadamy w swojej firmie profesjonalny zespół specjalistów od wykończeń i dekoracji pomieszczeń, jak również elewacji. Każdy nasz profesjonalny malarz i tapeciarz posiada niezbędne doświadczenie, zdolności oraz dostęp do najnowocześniejszej technologii, dzięki czemu nasze projekty charakteryzują się perfekcyjną jakością wykonania i świeżością.

Malowanie ścian Kraków

Wykonujemy usługi dekoracyjne każdego elementu wnętrza oraz na zewnątrz budynków – począwszy od sufitów, poprzez elewacje a skończywszy na ścianach. Malowanie ścian wykonujemy korzystając z szerokiej palety barw oraz farb najlepszych producentów. Oferujemy sprawną realizację każdego projektu oraz oddanie go na czas. Usługi malowania ścian realizujemy kompleksowo od A do Z – wykonujemy skrobanie ścian oraz ich mycie z pozostałości starych tapet i farb, gruntowanie oraz profesjonalne przygotowanie powierzchni pod lakierowanie i malowanie farbami.

Malowanie sufitu Kraków

W ramach dekoracji wnętrz apartamentów, domów, mieszkań, biur i innych pomieszczeń wykonujemy również kompleksowe malowanie sufitu. Wszystkie sufity możemy malować w jednym kolorze, jak również możemy zaoferować wykonanie indywidualnego wzoru czy dekoracji na suficie.

Malowanie biur Kraków

Nasi specjaliści od malowania wykonują pełne i kompleksowe malowanie biur w firmach, biurowcach i innych budynkach. Oferujemy pełny zakres prac malarskich – począwszy od przygotowania powierzchni, odpowiedni dobór koloru i typu farby i skończywszy na samym malowaniu i lakierowaniu powierzchni. Korzystamy wyłącznie z najlepszych narzędzi malarskich oraz szerokiej gamy markowych farb wysokiej jakości. Wykonujemy nie tylko malowanie ścian i sufitów ale także: malowanie grzejników, okien, drzwi, powierzchni drewnianych i innych elementów.

Malowanie mieszkań

Specjalizujemy się również w dekorowaniu i wykończeniach wnętrz w domach, mieszkaniach, blokach i apartamentach. Posiadamy zespół malarzy, którzy realizują wszystkie zlecenia terminowo, profesjonalnie i przy użyciu firmowego sprzętu. Kompleksowo przygotowujemy powierzchnię do malowania poprzez zeskrobywanie oraz mycie ścian, czy też sufitów z pozostałości po wcześniejszych farbach i tapetach.