Usługi ogólnobudowlane Kraków / Polska

 

Firma budowlana – Kraków i okolice oraz cała Polska

Nasza firma realizuje kompleksowe usługi ogólnobudowlane dla Klientów indywidualnych, jak również dla firm. Podejmujemy się budowy domów jedno i wielorodzinnych, zabudowy szeregowej, kompletnych suchych zabudów i profesjonalnych prac remontowo-wykończeniowych w obiektach użyteczności publicznej lub biurach. Firma Tomex realizuje projekty ogólnobudowlane na terenie całej Polski – w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i pozostałych miejscowościach w Polsce.

 

Systemy sufitowe Armstrong i sufity Hunter Douglass

Wszystkie usługi ogólnobudowlane, które wykonujemy cechują się najwyższą jakością wykonania. W blokach mieszkaniowych, centrach handlowych i biurach wykonujemy kompletne suche zabudowy, montujemy sufity listwowe oraz systemy sufitowe Amstrong i wielkowymiarowe Hunter Douglass, gładzie, ścianki działowe i wiele innych. Specjalizując się w montażu sufitów Armstrong oraz Hunter Glass jesteśmy w stanie atrakcyjnie wykończyć każde pomieszczenie – w szczególności biurowe ponieważ sufity podwieszane Armstrong i Hunter Douglass charakteryzują się znakomitymi właściwościami akustycznymi oraz dźwiękoszczelnymi.

 

Malowanie, tapetowanie – usługi wykończeniowe

Wszystkie bloki mieszkaniowe, centra handlowe, biura i inne budynki oraz powierzchnie użytkowe, które  budujemy i remontujemy cechują się dużą funkcjonalnością, jak również unikalną i ponadczasową aranżacją wnętrz. W oparciu o najnowocześniejszą technologię oraz bogate doświadczenie wykonujemy kompleksowe malowanie, tapetowanie, montaż sufitów podwieszanych (razem z wykonaniem instalacji oświetleniowych), montaż paneli podłogowych, wstawianie drzwi, montaż okien, gładzie oraz inne usługi wykończeniowe.

 

Kompletne suche zabudowy

Nasza firma używa jedynie najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz wykończeniowych co przekłada się na najwyższą jakość i zadowolenie Klientów. Jedną z naszych specjalizacji są kompletne suche zabudowy, które wykonujemy w blokach mieszkalnych, biurach i innych budynkach komercyjnych. W ramach tej usługi wykonujemy, między innymi: mocowanie płyt gipsowo-kartonowych (G-K), szpachlowanie, szlifowanie, odkurzanie pod grunt, montaż ścian wewnętrznych oraz działowych, przedścianki, dekoracyjne sufity, zabudowy poddaszy oraz wiele innych.