Firma remontowa Kraków / Gdańsk / Poznań / Wrocław / Warszawa

 

Firma remontowa – Kraków i okolice oraz cała Polska

Nasza firma remontowa z siedzibą w Krakowie realizuje kompleksowe usługi ogólnobudowlane dla Klientów indywidualnych, jak również dla firm. Podejmujemy się kompleksowych remontów domów jedno i wielorodzinnych, zabudowy szeregowej, biur i magazynów, jak również innych powierzchni użyteczności publicznej. Budujemy i stawiamy kompletne suche zabudowy, ścianki działowe i wykonujemy profesjonalne prace remontowo-wykończeniowe w obiektach użyteczności publicznej lub biurach. Firma Tomex realizuje remonty na terenie całej Polski – w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i pozostałych miejscowościach w Polsce.

 

Odnowa i remont sufitu

Oferujemy Państwu kompleksową odnowę oraz remont starego sufitu w domu, mieszkaniu, czy biurze. Na miejsce starych sufitów, po uprzednim przygotowaniu powierzchni, montujemy sufity listwowe oraz systemy sufitowe Amstrong i wielkowymiarowe Hunter Douglas. Systemy sufitowe tego rodzaju znakomicie sprawdzają się zarówno w domach, jak i w biurach ponieważ posiadają bardzo dobre właściwości akustyczne oraz dźwiękoszczelne.

 

Remont mieszkania

Wszystkie bloki mieszkaniowe, centra handlowe, biura i inne budynki oraz powierzchnie użytkowe, które  budujemy i remontujemy cechują się dużą funkcjonalnością, jak również unikalną i ponadczasową aranżacją wnętrz. W oparciu o najnowocześniejszą technologię oraz bogate doświadczenie wykonujemy kompleksowe renowacje, remonty i wykończenia na zewnątrz oraz wewnątrz mieszkań, domów i bloków. Realizujemy między innymi montaż sufitów podwieszanych (razem z wykonaniem instalacji oświetleniowych), montaż paneli podłogowych, wstawianie drzwi, montaż okien, gładzie oraz inne usługi wykończeniowe.

 

Remont domu

Specjalizujemy się w remontach domów od podstaw – zarówno pod kątem elewacji, dachu, jak również całego wnętrza. Przeprowadzamy kompleksowe remonty kuchni, łazienek, salonów i innych pomieszczeń w domu. Wykonujemy od podstaw nowe aranżacje wnętrz, poddaszy oraz przeprowadzamy wyrównywanie ścian, sufitów, podłóg. Montujemy okna, drzwi, malujemy ściany i sufity, jak też rozbudowujemy kuchnie i łazienki. Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie i profesjonalny sprzęt. Korzystamy jedynie z najwyższej jakości materiałów budowlanych.

 

Kompletne suche zabudowy

Nasza firma używa jedynie najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz wykończeniowych co przekłada się na najwyższą jakość i zadowolenie Klientów. Jedną z naszych specjalizacji są kompletne suche zabudowy, które wykonujemy w blokach mieszkalnych, biurach i innych budynkach komercyjnych. W ramach tej usługi wykonujemy, między innymi: mocowanie płyt gipsowo-kartonowych (G-K), szpachlowanie, szlifowanie, odkurzanie pod grunt, montaż ścian wewnętrznych oraz działowych, przedścianki, dekoracyjne sufity, zabudowy poddaszy oraz wiele innych.